Strona Główna Kontakt

JP-Instalacje Chorzów – dane kontaktowe

Od 2002 roku świadczymy usługi z zakresu zaopatrzenia w nowoczesne systemy sanitarne i instalacje gazowe. Posiadamy dwa punkty sprzedaży takich produktów, jak grzejniki, kotły na ekogroszek, takich marek jak Junkers, Immergas czy Budmet. Jeden z punktów prowadzi sprzedaż hurtową i mieści się przy ulicy Żeromskiego 14, natomiast punkt sprzedaży detalicznej elementów instalacji sanitarnych znajduje się pod adresem Powstańców 66/2. Jako firma z wieloletnim stażem oferujemy nie tylko najwyższą jakość produktów, ale również fachową obsługę profesjonalistów z zakresu instalacji gazowych i sanitarnych. Wszelkie niezbędne informacje teleadresowe znajdą Państwo poniżej. Zapraszamy do naszych hurtowni systemów sanitarnych w Chorzowie!

 

JP-Instalacje sp.j.

 

Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.


...

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.jp-instalacje.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JP INSTALACJE IRENA PATRYN, JAROSŁAW PATRYN SPÓŁKA JAWNA, Żeromskiego 14 41-500 Chorzów, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

 

E-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


E-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.